Ultima oră
Vacanţa mare începe cu sport în Parcul Obor: BCR Sport Arena Streetball deschide seria de evenimente Sectorul 2 – Sectorul Sportului Vacanţa mare începe cu sport în Parcul Obor: BCR Sport Arena Streetball deschide seria de evenimente Sectorul 2 – Sectorul Sportului
Acord total! Dinamo s-a înţeles cu un atacant şi face al şaptelea transfer al verii Acord total! Dinamo s-a înţeles cu un atacant şi face al şaptelea transfer al verii
Un jucător de la UTA Arad a intrat pe lista unei echipe din Champions League! | EXCLUSIV Un jucător de la UTA Arad a intrat pe lista unei echipe din Champions League! | EXCLUSIV
FIFA reacţionează după acuzaţiile de viol împotriva căpitanului Capului Verde FIFA reacţionează după acuzaţiile de viol împotriva căpitanului Capului Verde
Setigui Karamoko, fotbalist cu experienţă în fotbalul francez, a semnat cu un club din SuperLiga Setigui Karamoko, fotbalist cu experienţă în fotbalul francez, a semnat cu un club din SuperLiga
Cu ce echipă se antrenează Dragoş Nedelcu după ce s-a despărţit de Steaua: "Se pregăteşte cu noi" Cu ce echipă se antrenează Dragoş Nedelcu după ce s-a despărţit de Steaua: "Se pregăteşte cu noi"

Fericire de nedescris. Neymar a scăpat de Coronavirus

Staruri din fotbal Publicat de Daian Cutu pe 11 sep 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38211/19477995/1/neymar.jpg

Starul lui PSG a postat vineri, pe o reţea de socializare un mesaj, prin care anunţă că s-a vindecat de Coronavirus.

"Am revenit la antrenamente, sunt super fericit #CORONAOUT", a scris Neymar.

S-a vindecat repede

Probleme mari pentru finalista din Champions League. PSG a raportat trei cazuri de infecţie cu Covid-19 la începutul lunii. Potrivit L’Equipe, aceştia sunt: Neymar, Angel Di Maria şi Leandro Paredes.

“Trei jucători ai Paris Saint-Germain sunt confirmaţi pozitiv la testul Sars CoV2 şi au fost supuşi protocolului sanitar adecvat. Lotul de jucători şi staful vor continua să fie testaţi zilele următoare”, este comunicatul transmis de site-ul celor de la PSG.

Se pare că toţi au luat virusul după ce şi-ar fi petrecut vacanţa de vară în Ibiza. Fotbaliştii infectaţi vor fi plasaţi în izolare timp de 14 zile.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri