Ultima oră
Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”

Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”
Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa
George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat” George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat”
Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!” Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!”
Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta” Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta”
Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”

Selecţionerul Franţei a anunţat cine va câştiga Cupa Mondială: ”La fel ca şi voi!”

Gigi Becali, reacţie fulger după Drita - FCSB! Nemulţumirea patronului campioanei României: „Asta e problema” | VIDEO EXCLUSIV

FCSB Publicat de Prima Sport pe 15 aug 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB a învins joi seara, în deplasare, scor 3-1, formaţia kosovară Drita FK, în manşa secundă a turului al treilea preliminar al Ligii Europa. Echipa lui Elias Charalambous merge în play-off şi are asigurată cel puţin participarea în faza principală a Conference League.

 

 

Bucureştenii merg în play-off cu 6-3 scor general şi vor juca împotriva celor de la Aberdeen. Dacă trec de scoţieni, bucureştenii vor intra în grupele Ligii Europa, dacă va pierde, în faţa lui Aberdeen, FCSB joacă în grupele Conference League.

La finalul meciului din Kosovo, Gigi Becali a oferit mai multe reacţii la emisiunea Fotbal Show. Patronul FCSB a declarat că nu avea emoţii în privinţa calificării, dar nu este mulţumit de faptul că echipa sa nu joacă fotbal.

„Nu aveam emoţii de la început, apoi a venit şi golul, nu mai aveam deloc emoţii. Apoi a venit şi golul 2, la revedere. Având în vedere ghinionul pe care l-am avut şi că nu prea am jucat noi în prima repriză din primul meci, e altceva, dar  jucam cu o echipă care nu ne putea scoate.

Skhendija e mai slabă decât ăştia. Ăştia mai pasează, mai fac, sunt periculoşi. Problema e că noi ne-am calificat, noi trebuie să jucăm fotbal. Toată lumea comenta, că la pas, că nu ştiu ce. Nu eşti.” , a declarat Gigi Becali, în exclusivitate pentru Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele