VIDEO | Metz - Lyon 1-2. Ladislau Boloni are o situaţie tot mai dificilă în clasament VIDEO | Metz - Lyon 1-2. Ladislau Boloni are o situaţie tot mai dificilă în clasament
VIDEO | Bologna - Verona 2-0. Gazdele urcă pe 4 în Serie A! VIDEO | Bologna - Verona 2-0. Gazdele urcă pe 4 în Serie A!
VIDEO | Leverkusen - Mainz 2-1. Liderul din Bundesliga trece cu bine peste un meci complicat VIDEO | Leverkusen - Mainz 2-1. Liderul din Bundesliga trece cu bine peste un meci complicat
EXCLUSIV | Vasile Miriuţă nu este impresionat de baza celor de la FCSB! "Eu le-am văzut astea în '98" EXCLUSIV | Vasile Miriuţă nu este impresionat de baza celor de la FCSB! "Eu le-am văzut astea în '98"
VIDEO | Sub bagheta lui Adi Mutu, CFR arată excelent. ”La statistică stăm bine, dar să dăm continuitate”
VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR VIDEO | ”Am avut 30 de minute bune”. Zeljko Kopic vede partea bună din eşecul cu CFR

Gigi Becali, verdict după partida pierdută de "giuleşteni" cu "U" Cluj. "Rapidul are probleme"

FCSB Publicat de Tudor Moisa pe 28 nov 2023

Rapid a pierdut, scor 2-3, contra Universităţii Cluj, deşi tabela arăta 2-0 la pauză.

Gigi Becali s-a arătat surprins de deznodământul partidei de aseară. Patronul FCSB a concluzionat că Rapid are probleme în meciurile cu miză.

”M-a surprins total înfrângerea Rapidului. Nu ma aşteptăm ca băieţii lui Şucu să piardă meciul asta din Giuleşti cu 'U' Cluj. Au avut şansă să vină pe doi în spatele nostru, dar au ratat-o.

Aici mă face să mă gândesc că şi Rapidul are probleme în meciurile cu miză, iar eu cred că noi trebuie să profităm. Am dus în ultimii ani mai multe bătălii de acest fel decât Rapidul.”, a declarat Gigi Becali, potrivit Prosport.