NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României
Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată" Carlo Ancelotti, mesaj ferm după calificarea în semifinale! "Real nu moare niciodată"
LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal LIVE VIDEO | Real Madrid s-a calificat după 3-4 cu Man. City la loviturile de departajare! Bayern este cealaltă semifinalistă, după 1-0 cu Arsenal
VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor VIDEO | Bayern îşi salvează sezonul! Kimmich îi duce pe bavarezi în semifinalele Ligii Campionilor
Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală” Florin Maxim vrea să ducă până la final povestea. ”Să dea Dumnezeu să marcăm şi în finală”

Hagi, despre reprezentatele României în cupele europene. ”Avem şanse foarte mari să ne calificăm cu toate echipele”

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 28 iul 2022

Antrenorul formaţie Farul Constanţa, Gheorghe Hagi, consideră echipele româneşti angrenate, joi, în cupele europene, FCSB, Universtatea Craova şi Sepsi, au şanse foarte mari să se califice toate în turul următor.

Hagi a fost întrebat, într-o conferinţă de presă, cu câte echipe crede că vom rămâne în cupele europene după meciurile de joi seara.

“Crezi că contează ce gândesc eu? Sperăm cu toate. Fără discuţie, sperăm cu toate şi cred că avem şanse foarte mari să ne calificăm cu toate echipele”, a declarat Hagi.

Meciul Olimpija Ljubljana - Sepsi OSK este programat la ora 20.00, iar în tur Sepsi s-a impus cu 3-1.

Partida FCSB – Saburtalo se va desfăşura de la ora 20.30, pe Arena Naţională. În tur, Saburtalo s-a impus, scor 1-0.

Tot de la ora 20.30 are loc şi meciul FC Universitatea Craiova - Vllzania, în tur 1-1