Ultima oră
LIVE TEXT | Anglia – Ghana, ASTĂZI, de la 23:00, pe PrimaSport.ro! Englezii pot bifa calificarea din grupe în această seară LIVE TEXT | Anglia – Ghana, ASTĂZI, de la 23:00, pe PrimaSport.ro! Englezii pot bifa calificarea din grupe în această seară
Cine l-a „ochit” pe noul transfer al FCSB-ului! Principalele calităţi ale lui Matheus Diniz Cine l-a „ochit” pe noul transfer al FCSB-ului! Principalele calităţi ale lui Matheus Diniz
Fostul selecţioner al României a dat verdictul! Ei sunt cei mai valoroşi jucători pe care i-a pregătit: ”Ca antrenor, nu judeci ca un spectator” Fostul selecţioner al României a dat verdictul! Ei sunt cei mai valoroşi jucători pe care i-a pregătit: ”Ca antrenor, nu judeci ca un spectator”
CFR Cluj i-a găsit înlocuitor lui Mihai Popa! Transferul este ca şi rezolvat: "Am închis" CFR Cluj i-a găsit înlocuitor lui Mihai Popa! Transferul este ca şi rezolvat: "Am închis"
Noi detalii despre accidentarea lui Raul Opruţ! Fundaşul lui Dinamo a anunţat când va reveni pe teren şi a dezvăluit prima impresie despre Nuno Campos Noi detalii despre accidentarea lui Raul Opruţ! Fundaşul lui Dinamo a anunţat când va reveni pe teren şi a dezvăluit prima impresie despre Nuno Campos
Ultimă oră! Universitatea Craiova îl transferă pe Ronaldo
Ultimă oră! Universitatea Craiova îl transferă pe Ronaldo

Hakim Abdallah, gest care i-a impresionat pe fanii lui Dinamo. ”M-am simţit bine cu mine însumi”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 16 aug 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Dinamo a remizat pe teren propriu cu UTA Arad, 1-1, în etapa a şasea din Superligă. ”Câinii” au avut doi jucători eliminaţi.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/22133046/1/dinamo-bucuresti-uta-arad-superliga-superbet-15-08-2025-1.jpg

 

Hakim Abdallah a marcat contra fostei echipe, dar a ales să nu celebreze. În ciuda acestui fapt, atacantul a fost aclamat de fanii lui Dinamo.

”Am fost două sezoane la Dinamo. Acolo a fost primul club la care am venit în România. E normal să nu sărbătoresc golul în faţa suporterilor lui Dinamo. Sunt fericit că am înscris. Mă bucur că am reuşit să păstrăm un punct. A fost un sentiment plăcut când întreg stadionul m-a aplaudat după gol.

M-am simţit bine cu mine însumi. Am fost fericit. Am petrecut mult timp la Dinamo, am prieteni aici. La Dinamo am fost fericit. Nu am jucat prea mult în ultimele 6 luni. Nu spun că antrenorul Kopic nu mi-a dat încredere, dar era timpul să plec”
, a spus Abdallah, la final de meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele