CSO Voluntari – Volei Alba Blaj 3-1, în primul meci al finalei Diviziei A la feminin CSO Voluntari – Volei Alba Blaj 3-1, în primul meci al finalei Diviziei A la feminin
Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart
VIDEO | Farul - CFR Cluj 4-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Cojocaru face ”dubla” VIDEO | Farul - CFR Cluj 4-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Cojocaru face ”dubla”
Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj

Horaţiu Feşnic şi Radu Petrescu arbitrează meciurile din prima manşă a semifinalelor Cupei României

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 19 apr 2022

Arbitrii Horaţiu Feşnic şi Radu Petrescu vor conduce la centru meciurile din prima manşă a semifinalelor Cupei României, programate marţi şi miercuri.

Observatori: Sorin Boca, Aurel Ionescu.

Returul competiţiei se va disputa în perioada 10-12 mai. Toate partidele vor fi transmise în direct pe Prima Sport şi pe aplicaţia PrimaPlay.