"Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV "Cea mai bună decizie". Aducerea lui Lobonţ pe banca Rapidului, lăudată de un fost internaţional | VIDEO EXCLUSIV
Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen Gabriela Ruse nu a reuşit să treacă de Caroline Garcia în sferturi la Rouen
VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au lovit transversala VIDEO | Farul - CFR Cluj 0-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Gazdele au lovit transversala
”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu ”E un punct cât o victorie”. Aniversare fericită pentru Marius Măldărăşanu
Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare. Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare.
FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară

Ianis Hagi a revenit pe teren. El a jucat un sfert de oră în campionatul Scoţiei

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 28 ian 2023

Fotbalistul Ianis Hagi a revenit pe teren, în partida dintre Glasgow Rangers şi St Johnstone, la mai bine de un an de la ultimul meci disputat.

Ianis Hagi a intrat în minutul 73 al meciului disputat sâmbătă, pe teren propriu de Glasgow Rangers împotriva  formaţiei de pe locul 8 în campionat, St Johnstone.

Hagi a primit un cartonaş galben în minutul 79.

Rangers s-a impus cu 2-0, prin golurile marcate de James Tavernier 15 şi Glen Kamara 57.