Apar deja primele regrete după ce Adrian Mutu a preluat-o pe CFR: ”Cu Mandorlini jucau un fotbal mult mai frumos! Aşa joacă echipele lui!”  | VIDEO EXCLUSIV

Apar deja primele regrete după ce Adrian Mutu a preluat-o pe CFR: ”Cu Mandorlini jucau un fotbal mult mai frumos! Aşa joacă echipele lui!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Alex Pop a explicat eurogolul înscris celor de la CFR. ”Îţi intră o singură dată la 100 de execuţii” VIDEO | Alex Pop a explicat eurogolul înscris celor de la CFR. ”Îţi intră o singură dată la 100 de execuţii”
Haaland a marcat cinci goluri şi a calificat-o pe Manchester City în sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei Haaland a marcat cinci goluri şi a calificat-o pe Manchester City în sferturile de finală ale Cupei Ligii Angliei
VIDEO | ”Am dominat jocul”. Dorinel Munteanu a fost suplinit cu brio VIDEO | ”Am dominat jocul”. Dorinel Munteanu a fost suplinit cu brio
VIDEO | Adi Mutu nu îşi înţelege finalul de meci cu Oţelul. ”Sunt supărat pe cum am gestionat ultimele minute” VIDEO | Adi Mutu nu îşi înţelege finalul de meci cu Oţelul. ”Sunt supărat pe cum am gestionat ultimele minute”
VIDEO | ”O echipă matură nu trebuia să primească gol”. Ciprian Deac şi-a exprimat public dezamăgirea VIDEO | ”O echipă matură nu trebuia să primească gol”. Ciprian Deac şi-a exprimat public dezamăgirea

Jucătorii de care FCSB vrea să scape ar putea ajunge la altă formaţie din Superliga. ”Să-i aducă pe toţi patru”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 4 dec 2023

Oţelul Galaţi a învins-o, duminică seara, în deplasare, scor 2-0, pe FCSB, într-un meci din etapa a 18-a din Superliga.

Gigi Becali a ieşit public şi a anunţat că vrea să renunţe la 4 jucători: Andrea Compagno, Dorin Rotariu, Cristi Ganea şi Valentin Creţu.

Dumitru Dragomir, fostul preşedinte al LPF, a declarat că va propune conducerii lui FC Voluntari să încerce să îi aducă pe cei 4 jucători de la FCSB.

”O să vorbesc cu ăştia de la FC Voluntari, cu Dan Leasă, preşedintele, să le facă o propunere. Să-i aducă pe toţi patru. Fac pariu pe cât vrei că la anul FC Voluntari se bate la titlu.

FC Voluntari ar trage la titlu la anul. Îl sun pe Dan Leasă sau pe Gigi Neţoiu, că ei sunt ăia care dictează, ca să vorbească cu primarul şi să-i ia el imediat de la Steaua (n.r. FCSB)”
, a spus Dumitru Dragomir, pentru cei de la Fanatik.