Ultima oră
Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon

Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1 FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Keşeru a reziliat contractul cu UTA! Anunţul arădenilor

UTA Arad Publicat pe 2 aug 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21273119/1/claudiu-keseru-1.jpg

UTA Arad a anunţat, miercuri, despărţirea de fotbalistul Claudiu Keşeru. Atacantul era legitimat la gruparea arădeană din iulie 2022, când a semnat un contract pe doi ani.

Raporturile contractuale au fost încheiate acum, după un singur sezon. În stagiunea trecută, atacantul a prins 33 de meciuri, a marcat de şase ori şi a oferit două pase decisive.

UTA şi Claudiu Keseru au ajuns astăzi la un acord de reziliere pe cale amiabilă a contractului. Îi mulţumim pentru toată perioada petrecută la Arad şi îi dorim succes pe toate planurile!”, este anunţul grupării arădene.

UTA Arad a transferat un fundaş format la Sporting Lisabona

UTA Arad continuă campania de transferuri! Mircea Rednic îl va avea la dispoziţie pe fundaşul lateral Diogo Rodrigues. Acesta a semnat un acord valabil pe doi ani.

Pentru jucătorul format la academia celor de la Sporting Lisabona, UTA este prima echipă din afara Portugaliei.

”Cu prilejul ultimului antrenament înaintea plecării spre Sibiu, Diogo Rodrigues şi-a cunoscut colegii, dar şi staff-ul utist.

Acesta va îmbrăca la Arad tricoul cu  numărul 2! Bem vindo, Diogo!”
 este comunicatul celor de la UTA.

Stagiunea trecută, Rodrigues a bifat 24 de partide pentru cei de la Covilha şi a marcat un gol.

 

 

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele