Nu e Martin O'Neill! Cine e antrenorul cu CV fabulos ce o va pregăti pe Rapid în sezonul viitor Nu e Martin O'Neill! Cine e antrenorul cu CV fabulos ce o va pregăti pe Rapid în sezonul viitor
Drogba a aprins vasul olimpic în faţa stadionului Velodrome Drogba a aprins vasul olimpic în faţa stadionului Velodrome
Şoc în NBA! Un fost baschetbalist, condamnat la peste trei ani de închisoare Şoc în NBA! Un fost baschetbalist, condamnat la peste trei ani de închisoare
Româncele sunt pe val la Foro Italico. Sorana Cîrstea şi Jaqueline Cristian s-au calificat în turul trei Româncele sunt pe val la Foro Italico. Sorana Cîrstea şi Jaqueline Cristian s-au calificat în turul trei
Tchouameni este incert pentru Euro 2024 Tchouameni este incert pentru Euro 2024
Echipament inedit pentru FCSB la meciul în care se va celebra titlul. ”Ne-am gândit să jucăm în el, că e foarte frumos" Echipament inedit pentru FCSB la meciul în care se va celebra titlul. ”Ne-am gândit să jucăm în el, că e foarte frumos"

Lăcrămioara Perijoc, medaliată cu argint după ce a pierdut finala cu Sara Cirkovic la Europenele de la Belgrad

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 27 apr 2024

Lăcrămioara Perijoc a pierdut, sâmbătă, finala categoriei 54 kg din cadrul Campionatelor Europene de box de la Belgrad.

Perijoc a înfruntat-o pe sportiva din Serbia Sara Cirkovic, care s-a impus prin decizie unanimă.

Lăcrămioara Perijoc (30 de ani), medaliată cu argint la actuala ediţie a Europenelor, are în palmares un titlu de campioană europeană (2019) şi unul de vicecampioană mondială (2022), iar la Joxcurile Europene 2023 a fost medaliată cu argint.