Ultima oră
Dinamo începe sezonul cu o solicitare neobişnuită! Explicaţia lui Andrei Nicolescu şi anunţul care îi dezamăgeşte pe fani | VIDEO EXCLUSIV Dinamo începe sezonul cu o solicitare neobişnuită! Explicaţia lui Andrei Nicolescu şi anunţul care îi dezamăgeşte pe fani | VIDEO EXCLUSIV
Adrian Teslovan a câştigat a doua ediţie a Trofeului Mihai Leu la Super Rally Adrian Teslovan a câştigat a doua ediţie a Trofeului Mihai Leu la Super Rally
OFICIAL | Dinamo şi-a prezentat noul transfer! Contract pe trei ani pentru un tânăr de viitor OFICIAL | Dinamo şi-a prezentat noul transfer! Contract pe trei ani pentru un tânăr de viitor
Universitatea Craiova îşi betonează atacul! Oltenii aduc un internaţional cu meciuri pentru una dintre surprizele plăcute ale Campionatului Mondial, trecut pe la Benfica şi Sporting Universitatea Craiova îşi betonează atacul! Oltenii aduc un internaţional cu meciuri pentru una dintre surprizele plăcute ale Campionatului Mondial, trecut pe la Benfica şi Sporting
”Banii vorbesc”. Nemulţumirea selecţionerului Ghanei faţă de Cupa Mondială cu 48 de echipe ”Banii vorbesc”. Nemulţumirea selecţionerului Ghanei faţă de Cupa Mondială cu 48 de echipe
LIVE TEXT | Africa de Sud – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Începe faza eliminatorie a Campionatului Mondial LIVE TEXT | Africa de Sud – Canada, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Începe faza eliminatorie a Campionatului Mondial

Larisa Iordache a îmbrăcat uniforma de poliţie pentru a ajuta în timpul pandemiei! "Trebuie să ne gândim şi la cei din jurul nostru" Dinamo şi-a pus majoritatea sportivilor la dispoziţia autorităţilor

Gimnastica Publicat pe 9 apr 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38218/19330022/1/larisa-iordache1.jpg

Larisa Iordache a anunţat, joi, că în această perioadă a “schimbat costumul de gimnastică în uniforma de poliţie”, din cauza lipsei de personal, ea făcând şi un apel către români să stea în casă.

“Am schimbat costumul de gimnastică în uniforma de poliţie pentru o perioadă, din cauza lipsei de personal. Trebuie să înţelegem că este cel mai bine să stăm în casă. Toţi oamenii care în perioada aceasta dificilă sunt la muncă sunt puşi în pericol. Pentru a opri acest virus trebuie să ne gândim şi la cei din jurul nostru. Aşa că eu vă rog să staţi în casă şi să aveţi grijă de sănătatea voastră!”, a notat Iordache pe Facebook.

Potrivit gsp.ro, Larisa Iordache, legitimată la CS Dinamo, nu este singura reprezentantă a clubului aflată în situaţia de a se pune la dispoziţia autorităţilor în această perioadă. “În afara sportivilor care sunt calificaţi la Jocurile Olimpice sau care au şanse la calificare, absolut toţi ceilalţi sportivi ai clubului Dinamo sunt la dispoziţia autorităţilor”, a declarat George Cosac, preşedintele clubului Dinamo, el menţionând că fiecare sportiv a fost repartizat la o secţie din apropierea domiciliului, iar acolo îşi desfăşoară activitatea, fie de patrulare sau de munca la birou, în funcţie de nevoile acelei secţii.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Gimnastica

Ultimele articole Toate articolele