Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare. Bogdan Andone ratează dramatic o victorie mare.
FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară FCSB dă lovitura! Un jucător ce a impresionat în Superliga revine la vară
Câştigătorul semimaratonului de la Beijing, deposedat de medalie după ce alţi alergători au încetinit pentru ca el să treacă primul linia de sosire Câştigătorul semimaratonului de la Beijing, deposedat de medalie după ce alţi alergători au încetinit pentru ca el să treacă primul linia de sosire
VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 1-1. Moldovenii ratează victoria în prelungiri VIDEO | Hermannstadt - FC Botoşani 1-1. Moldovenii ratează victoria în prelungiri
VIDEO | Farul - CFR Cluj, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start VIDEO | Farul - CFR Cluj, ASTĂZI, de la 20:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Echipele de start
Bogdan Lobonţ s-a decis! Ce se întâmplă cu Djokovic şi Albu Bogdan Lobonţ s-a decis! Ce se întâmplă cu Djokovic şi Albu

Lazio a scăpat printre degete victoria cu Atalanta. Ştefan Radu a rămas pe banca de rezerve

Serie A Publicat pe 30 oct 2021

Formaţia Lazio Roma, cu Ştefan Radu rezervă, a remizat, sâmbătă, în deplasare, scor 2-2, cu echipa Atalanta, într-un meci din etapa a XI-a a campionatului Italiei.

Gazdele au marcat prin Zapata 45‘+1 şi De Roon 90‘+4.

Pentru Lazio au înscris Pedro 18‘ şi Immobile 74‘.

Partidele Hellas Verona – Juventus Torino şi Torino – Sampdoria Genova au loc tot sâmbătă, meciurile Inter Milano – Udinese, Fiorentina – Spezia, Sassuolo – Empoli, Genoa – Venezia, Salernitana – Napoli şi AS Roma – AC Milan se vor disputa duminică, iar confruntarea Bologna – Cagliari este programată luni.