NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat
LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 1-1, în direct la Prima Sport 1! Hunedorenii reuşesc egalarea
A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern
Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre” Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”
Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene" Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene"
Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025 Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025

Lewis Hamilton şi-a luat revanşa şi a câştigat a doua sesiunea de antrenamente de la Barcelona. Mercedes pare mare favorită la pole-position şi victorie

Formula 1 Publicat de Daian Cutu pe 7 mai 2021

Lewis Hamilton a câştigat cea de a doua sesiune de antrenamente libere din cadrul Marelui Premiu al Spaniei, ce se dispută pe circuitul de la Barcelona. Britanicul a terminat în prima alergare pe locul al treilea, sesiunea fiind câştigată de coechipierul Valtteri Bottas.

Septuplul campion mondial a fost urmat de coechipierul său, în timp ce podiumul a fost încheiat surprinzător de Charles Leclerc, surprinzător, Max Verstappen a dezamăgit, principalul pilot Red Bull a terminat abia pe locul 8.