Artur Hoffmann, Ovidiu Gârbacea şi Filip Stoica au primit Ordinul Excelenţă Olimpică din partea COSR Artur Hoffmann, Ovidiu Gârbacea şi Filip Stoica au primit Ordinul Excelenţă Olimpică din partea COSR
VIDEO | Gestul care i-a pus pe jar pe fanii lui Arsenal! Ce a făcut jucătorul „tunarilor” imediat după eliminarea din sferturi VIDEO | Gestul care i-a pus pe jar pe fanii lui Arsenal! Ce a făcut jucătorul „tunarilor” imediat după eliminarea din sferturi
Gigi Becali, ofertă de 1.5 milioane de euro pentru un star din Superliga Gigi Becali, ofertă de 1.5 milioane de euro pentru un star din Superliga
Dan Petrescu începe curăţenia la CFR Cluj! Un jucător cu CV solid e OUT Dan Petrescu începe curăţenia la CFR Cluj! Un jucător cu CV solid e OUT
UEFA a sancţionat FC Barcelona pentru gesturi rasiste la meciul cu PSG UEFA a sancţionat FC Barcelona pentru gesturi rasiste la meciul cu PSG
VIDEO | Un fotbalist de la Malaga şi-a vândut tricoul de joc VIDEO | Un fotbalist de la Malaga şi-a vândut tricoul de joc

Manchester United a învins Everton, scor 3-1, şi s-a calificat în turul 4 al Cupei Angliei

Manchester United Publicat pe 7 ian 2023

Manchester United s-a calificat în turul 4 al Cupei Angliei, după ce a învins, vineri, cu scorul de 3-1, echipa Everton.

Marcus Rashford a fost omul meciului, după ce a dat pasa de gol la reuşita lui Antony, din minutul 4, şi a transformat o lovitură de la 11 metri, în minutul 90+7.

United a mai punctat şi prin autogolul lui Coady (52).

Acelaşi Coady a semnat reuşita celor de la Everton, în minutul 14.