VIDEO | Imagini brutale: Samuel Eto'o a lovit cu piciorul în gură un cameraman la finalul meciului Brazilia - Coreea de Sud VIDEO | Imagini brutale: Samuel Eto'o a lovit cu piciorul în gură un cameraman la finalul meciului Brazilia - Coreea de Sud
EXCLUSIV | "Acum se joacă mai mult fotbal!". Becali, săgeţi către Dică după a patra victorie a lui Pintilii EXCLUSIV | "Acum se joacă mai mult fotbal!". Becali, săgeţi către Dică după a patra victorie a lui Pintilii
EXCLUSIV | Singurul jucător criticat de Becali după meciul cu CS Mioveni: "Ia stai tu frumos pe bancă!" EXCLUSIV | Singurul jucător criticat de Becali după meciul cu CS Mioveni: "Ia stai tu frumos pe bancă!"
EXCLUSIV | Schimbarea lui Oaidă încă din minutul 25, explicată tactic de Becali: "De-asta a ieşit!" EXCLUSIV | Schimbarea lui Oaidă încă din minutul 25, explicată tactic de Becali: "De-asta a ieşit!"
LIVE TEXT | CM, ziua 17: Portugalia - Elveţia, duel echilibrat pentru ultimul bilet al ”sferturilor” Cupei Mondiale. Spania nu va avea o misiune uşoară în faţa Marocului LIVE TEXT | CM, ziua 17: Portugalia - Elveţia, duel echilibrat pentru ultimul bilet al ”sferturilor” Cupei Mondiale. Spania nu va avea o misiune uşoară în faţa Marocului
VIDEO ǀ Cupa României: faza grupelor se încheie. Programul meciurilor transmise de Prima Sport şi PrimaPlay.ro

Marius Stoica voia victoria cu Farul. ”Nu aş fi fost mulţumit nici dacă se termina 1-1”

CS Mioveni Publicat de Daian Cutu pe 4 nov 2022

Marius Stoica, antrenorul echipei CS Mioveni, a surprins vineri, după meciul pierdut cu Farul Constanţa, declarând că nu ar fi fost mulţumit dacă meciul se încheia la egalitate.

”Sincer nu aş fi fost mulţumit nici dacă se termina 1-1. Dacă eram atenţi şi inspiraţi ca să facem 2-1, cred că nu mai dădeau ei al doilea gol.

Azi am pierdut, dar trebuie să mergem mai departe. Eu mă bucur că băieţii au jucat bine azi. Îmi pare rău că nu am câştigat, am fi produs o surpriză.

Nu ştim ce ne rezervă viitorul. Jucăm în ultimele meciuri cu echipe din primele cinci clasate, mai avem şi meciurile din Cupa României. Nu o să renunţăm, o să încercăm să jucăm din ce în ce mai bine”,
a declarat Marius Stoica.

Farul Constanţa a învins vineri, pe teren propriu, formaţia de pe ultimul loc din Superligă, CS Mioveni, scor 2-1, într-un meci al etapei a 17-a din Superligă.