Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!”  | VIDEO EXCLUSIV Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A
Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători
VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec
VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi” VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi”
Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV

Marseille, succes clar în partida cu Saint-Etienne. La meci au asistat peste 55.000 de spectatori

Ligue 1 Publicat pe 29 aug 2021

Olympique Marseille a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, echipa Saint-Etienne, într-un meci din etapa a patra a campionatului Franţei. La meci au asistat 55.039 de spectatori.

Au marcat Guendouzi ’23, Da Silva ’51 şi Under ’68 pentru gazde, respectiv Kolodziejczak ’32.

Tot sâmbătă, Nice s-a impus cu 4-0 în faţa echipei Bordeaux (goluri Kluivert ‘7, Gouiri ’33, ’42 (penalti), Thuram ’85).

Partidele Troyes – AS Monaco, Angers – Rennes, Clermont Foot – Metz, Lens – Lorient, Strasbourg – Brest, Lille – Montpellier şi Reims – Paris Saint-Germain sunt programate duminică.