Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart Emma Răducanu, eliminată de liderul WTA Iga Swiatek în sferturi la Stuttgart
VIDEO | Farul - CFR Cluj 3-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Grameni, gol de generic VIDEO | Farul - CFR Cluj 3-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Grameni, gol de generic
Mesaj pentru Horia Tecău Mesaj pentru Horia Tecău
Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie Un arbitru de scaun bulgar a primit interdicţie pe viaţă pentru încălcări legate de corupţie
VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj VIDEO | Soluţie pentru naţională! Louis Munteanu, gol de mare fineţe în poarta celor de la CFR Cluj
Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri Lovitură pentru un club cu pretenţii din Superliga! A primit interdicţie la transferuri

Mason Greenwood, jucătorul lui Manchester United, a fost încarcerat din nou

Manchester United Publicat pe 15 oct 2022

Arestat în ianuarie anul trecut după ce a fost acuzat de viol şi agresiune de către o femeie, atacantul echipei Manchester United Mason Greenwood a fost din nou încarcerat sâmbătă, suspectat că nu a respectat condiţiile controlului său judiciar.

”Poliţia din Greater Manchester are cunoştinţă de acuzaţii referitoare la un tânăr de 21 de ani care ar fi încălcat termenii controlului său judiciar şi o arestare a fost efectuată pe 15 octombrie”, a declarat sâmbătă un purtător de cuvânt al poliţiei.

În ianuarie, Greenwood a fost arestat după ce pe reţelele de socializare au fost postate imagini şi videoclipuri care arată o tânără cu sânge pe faţă şi vânătăi pe corp, care a scris „pentru oricine vrea să ştie ce Mason. Greenwood face cu adevărat”.

Plasat în custodia poliţiei sub acuzaţia de viol şi agresiune, el a fost eliberat sub supraveghere judiciară la începutul lunii februarie.