Olivier Giroud pleacă de la AC Milan. Care este următoarea sa destinaţie Olivier Giroud pleacă de la AC Milan. Care este următoarea sa destinaţie
”Nici nu ştiu ce să spun, deja este penibil”. Denis Politic, discurs fără menajamente ”Nici nu ştiu ce să spun, deja este penibil”. Denis Politic, discurs fără menajamente
Reacţie incredibilă a unui jucător de la FCU Craiova. ”Suntem vai m**ţii noştri!” Reacţie incredibilă a unui jucător de la FCU Craiova. ”Suntem vai m**ţii noştri!”
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 2-1. ”Câinii” cedează în prelungirile unui meci nebun VIDEO | FC Botoşani - Dinamo 2-1. ”Câinii” cedează în prelungirile unui meci nebun
VIDEO | Dinamo Bucureşti - Skjern 28-27. ”Dulăii” fac primul pas către Final Four-ul European League VIDEO | Dinamo Bucureşti - Skjern 28-27. ”Dulăii” fac primul pas către Final Four-ul European League
Evan Ndicka va relua antrenamentele cu AS Roma Evan Ndicka va relua antrenamentele cu AS Roma

Mbappe a marcat de două ori, dar PSG a remizat cu Strasbourg, scor 3-3, în Ligue 1

Ligue 1 Publicat pe 30 apr 2022

Atacantul Kylian Mbappe a marcat de două ori, dar PSG a remizat cu Strasbourg, scor 3-3, în etapa a XXXV-a a campionatului francez.

Mbappe a marcat în minutele 23 şi 68, iar pentru PSG a mai înscris Hakimi (64).

Pentru Strasbourg au punctat Gameiro (3), Verrratti (75 - autogol) şi Caci (90+2).

PSG este lider şi campioană, cu 79 de puncte, iar Strasbourg este pe 5, cu 57 de puncte.