Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1 Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1
FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa
VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final” VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final”
Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat” VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat”
VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia VIDEO | ”Reacţia era pe măsură”. S-a implicat Dan Petrescu la meciul cu Farul? Francisc Dican a explicat situaţia

Mihai Stoica a remarcat un jucător al rivalei CFR. ”Mai are puţin şi se mută în sala de sport”

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 4 dec 2022

CFR Cluj a învins pe teren propriu, formaţia Chindia Târgovişte, scor 2-0, în etapa a 19-a din Superligă. Kolinger a deschis scorul cu o lovitură de cap în minutul 16.

Scorul final a fost stabilit de Cristian Manea, din penalty, în minutul 80.

Team managerul celor de la FCSB, Mihai Stoica s-a declarat impresionat de modul spartan în care se pregăteşte Ciprian Deac. Oficialul l-a comparat pe experimentatul fotbalist cu Cristiano Ronaldo.

”(n.r. despre faptul că e bine să joci din 3 in 3 zile) Nu cred că e aşa din moment ce zic toti că ce greu le e să joace din 3 în 3 zile. Dar... Deac joacă la 36 de ani şi e din ce în ce mai bun. El e un altfel de jucător. E un fel de Cristiano Ronaldo. Mai are puţin şi se mută în sala de sport”, a declarat MM Stoica pentru cei de la Orange Sport.