NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat NEWS ALERT | Cu cine ne mai prezentăm la EURO? Încă un "tricolor" s-a accidentat
LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 0-1, în direct la Prima Sport 1! Deschidere rapidă de scor LIVE VIDEO | Corvinul - Şelimbăr 0-1, în direct la Prima Sport 1! Deschidere rapidă de scor
A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern A fost numit arbitrul duelului dintre Real Madrid şi Bayern
Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre” Mihai Stoica a remarcat un jucător de la CFR Cluj! ”Stă bine de tot la cifre”
Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene" Ionel Ganea a reacţionat după declaraţiile lui Gigi Becali! "Când încasezi 0-10 în cupele europene"
Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025 Record de cereri de înscriere pentru maratonul de la Londra 2025

Mihăilă a înscris un gol, dar Parma a pierdut cu 1-2 meciul cu Cremonese în Serie B

Stranieri Publicat pe 19 sep 2021

Fotbalistul echipei Parma, Valentin Mihăilă, a înscris un gol în meciul pierdut, duminică seară, pe teren propriu, scor 1-2, în faţa formaţiei Cremonese, în Serie B.

Mihăilă a marcat în minutul 69.

Pentru Cremonese au înscris Fagioli 3‘ şi Di Carmine 54‘ (penalti).

În minutul 73, de la gazde a fost eliminat Vasquez.

Valentin Mihăilă a jucat până în minutul 86, iar celălalt român de la Parma, Dennis Man, a evoluat până în minutul 84.