VIDEO | Cătălin Cîrjan, gol superb în meciul de debut la Dinamo. A trecut elegant de Kresic şi l-a lobat pe portarul Sava VIDEO | Cătălin Cîrjan, gol superb în meciul de debut la Dinamo. A trecut elegant de Kresic şi l-a lobat pe portarul Sava
Gigi Becali a dezvăluit ce aşteptări are de la William Baeten. ”Am planuri cu el!” Gigi Becali a dezvăluit ce aşteptări are de la William Baeten. ”Am planuri cu el!”
Kyros Vassaras, distrus după comunicatul oficial dat de CCA în urma controversei de la UTA - Rapid: „El vorbeşte de spiritul jocului?” | EXCLUSIV Kyros Vassaras, distrus după comunicatul oficial dat de CCA în urma controversei de la UTA - Rapid: „El vorbeşte de spiritul jocului?” | EXCLUSIV
Adrian Porumboiu a dat verdictul în cazul fazei controversate de la UTA - Rapid: „Faza este foarte simplă!” | VIDEO EXCLUSIV Adrian Porumboiu a dat verdictul în cazul fazei controversate de la UTA - Rapid: „Faza este foarte simplă!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 0-1, în direct la Prima Sport 1. Cîrjan, gol la debutul pentru ”câini” VIDEO | CFR Cluj - Dinamo 0-1, în direct la Prima Sport 1. Cîrjan, gol la debutul pentru ”câini”
Carlos Alcaraz şi-a apărat titlul la Wimbledon! Nu i-a cedat niciun set lui Novak Djokovic Carlos Alcaraz şi-a apărat titlul la Wimbledon! Nu i-a cedat niciun set lui Novak Djokovic

MM Stoica, ironic cu privire la suspendarea lui Săpunaru. ”Poate câştiga recursul şi îi dădea o repriză de suspendare. E o glumă, totul e o glumă"

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 28 sep 2022

Cristi Săpunaru şi-a aflat sancţiunea, după incidentele de la meciul cu FCU Craiova, pe care cei de la Rapid l-au pierdut cu 1-0. La vestiare a început tot scandalul, fără a fi cunoscut motivul nici până acum. Au fost îmbrânceli şi înjurături din partea ambelor tabere, din partea jucătorilor.

Experimentatul fotbalist al giuleştenilor a fost suspendat un meci. El nu va juca în play-off-ul Cupei României, cu CS Afumaţi, dar Adi Mutu îl va avea la dispoziţie pentru meciul cu Chindia, programat lunia viitoare.

MM Stoica, team managerul celor de la FCSB a ironizat decizia Comisiei de Disciplină din cadrul FRF.

"Ce e interesant e faptul că dacă o suspendare e, cuantumul e mai mic decât de patru etape, nu se poate face recurs. Ar fi trebuit Comisia de Recurs, astăzi... Poate câştiga recursul şi îi dădea o repriză de suspendare. E o glumă, totul e o glumă", a declarat Stoica, pentru Orange Sport.