Măldărăşanu a răbufnit, după ce Hermannstadt a întrerupt seria de 20 de meciuri fără eşec acasă. ”Lumea poate să comenteze ce vrea” Măldărăşanu a răbufnit, după ce Hermannstadt a întrerupt seria de 20 de meciuri fără eşec acasă. ”Lumea poate să comenteze ce vrea”
VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | UTA Arad - FCU Craiova 0-0, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
Jaqueline Cristian a acces în turul doi al calificărilor la Roma Jaqueline Cristian a acces în turul doi al calificărilor la Roma
”Din când în când, trebuie să fim şi noi şmecheri”. Tony, aproape să o salveze pe Poli Iaşi ”Din când în când, trebuie să fim şi noi şmecheri”. Tony, aproape să o salveze pe Poli Iaşi
Un fotbalist a fost rănit într-un atac cu acid la un centru comercial Un fotbalist a fost rănit într-un atac cu acid la un centru comercial
Mihai Iosif, moment de sinceritate la luni de zile după ce a fost dat afară de la Rapid: ”Ca Di Caprio în Titanic. Mâncat de rechini” Mihai Iosif, moment de sinceritate la luni de zile după ce a fost dat afară de la Rapid: ”Ca Di Caprio în Titanic. Mâncat de rechini”

Monica Niculescu, eliminată în sferturile probei de dublu de la Ostrava Open

Tenis Publicat pe 23 oct 2020

Perechea Monica Niculescu/Nadia Kicenok (România/Ucraina) a fost eliminată, vineri, în sferturile de finală ale probei de dublu din cadrul turneului de categorie Premier de la Ostrava

Niculescu şi Kicenok au fost învinse de echipa Kirsten Flipkens/Demi Schuurs (Belgia/Olanda), cap de serie numărul 4, scor 6-4, 7-6 (3), într-o oră şi 35 de minute.

Participarea în sferturi este recompensată cu un premiu total de 6.000 de dolari şi cu câte 100 puncte WTA.