Ultima oră
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul contra unei formaţii din Bulgaria Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul contra unei formaţii din Bulgaria
Veşti din tabăra Spaniei! Yeremy Pino nu are fractură, Nico Williams este accidentat la adductori Veşti din tabăra Spaniei! Yeremy Pino nu are fractură, Nico Williams este accidentat la adductori
Csikszereda a câştigat amicalul contra campioanei Ungariei Csikszereda a câştigat amicalul contra campioanei Ungariei
Devis Epassy pleacă de la Dinamo! Andrei Nicolescu a confirmat: ”Nuno Campos îşi doreşte altceva de la un portar” | VIDEO EXCLUSIV Devis Epassy pleacă de la Dinamo! Andrei Nicolescu a confirmat: ”Nuno Campos îşi doreşte altceva de la un portar” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Alejandro Davidovich Fokina a câştigat primul său titlu ATP. Spaniolul avea anterior 5 finale pierdute VIDEO | Alejandro Davidovich Fokina a câştigat primul său titlu ATP. Spaniolul avea anterior 5 finale pierdute
Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV

Nadia Comăneci, urări de Anul Nou. ”Mulţumesc pentru un 2024 uimitor”

Gimnastica Publicat de Daian Cutu pe 31 dec 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Nadia Comăneci a transmis urări pentru anul 2025, ea dorind tuturor să aibă parte de multă sănătate şi fericire.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38218/21884402/1/profimedia-0491046496.jpg


 

"La mulţi ani tututor. Mulţumesc pentru un 2024 uimitor. Vă doresc multă sănătate, fericire şi abia aştept să ne vedem în 2025. La mulţi, mulţi ani!", a spus Nadia, într-un mesaj postat în social media.

În acest an, Zeiţa de la Montreal s-a aflat, alături de Rafael Nadal, Carl Lewis şi Serena Williams, printre cei care au purtat flacăra olimpică pe Sena la ceremonia de deschidere a Jocurilor Olimpice de la Paris.

De asemenea, Nadia va reveni în sportul din România, după ce a acceptat postul de consultant pe proiecte de înaltă performanţă la CS Dinamo.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Gimnastica

Ultimele articole Toate articolele