Adrian Vasile, OUT de la CSM Bucureşti Adrian Vasile, OUT de la CSM Bucureşti
Anca Todoni a fost şi ea eliminată în turul I al calificărilor de la Roland Garros Anca Todoni a fost şi ea eliminată în turul I al calificărilor de la Roland Garros
Neil Lennon şi-a etalat cunoştinţele în fotbal! "Steaua a câştigat Cupa în 1986" Neil Lennon şi-a etalat cunoştinţele în fotbal! "Steaua a câştigat Cupa în 1986"
OFICIAL | Marius Coman a semnat cu o formaţie din play-off-ul Superligii OFICIAL | Marius Coman a semnat cu o formaţie din play-off-ul Superligii
NEWS ALERT | Şoc în lumea fotbalului! O legendă a Realului se retrage NEWS ALERT | Şoc în lumea fotbalului! O legendă a Realului se retrage
Gigi Becali s-a răstit la Nicolae Dică! "Nu te mai iau niciodată la FCSB" Gigi Becali s-a răstit la Nicolae Dică! "Nu te mai iau niciodată la FCSB"

Naţionala de tenis de masă şi-a aflat adversara din ”16-imile” Campionatului Mondial pe echipe

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 20 feb 2024

Echipa masculină de tenis de masă a României va juca în 16-imi cu naţionala Angliei, la Campionatul Mondial de la Busan.

Meciul este programat miercuri, de la ora 06:00.

În cazul unei calificări, tricolorii vor juca tot miercuri, de la 13:00, contra principalei favorite, China, în optimile de finală.