Ultima oră
Afacerea verii! City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League

Afacerea verii! City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League
Inter îi plăteşte lui Real Madrid o sumă uriaşă pentru ”bijuteria” Argentinei Inter îi plăteşte lui Real Madrid o sumă uriaşă pentru ”bijuteria” Argentinei
Simone Tempestini câştigă pentru al cincilea an consecutiv Raliul Clujului Star Lubricants powered by PMA Invest şi îşi asigură titlul naţional pe asfalt Simone Tempestini câştigă pentru al cincilea an consecutiv Raliul Clujului Star Lubricants powered by PMA Invest şi îşi asigură titlul naţional pe asfalt
Rusia iese la atac după decizia lui Emil Boc în cazul gimnaştilor ruşi care vin la Cluj: ”Asta o va aştepta pe România!” Rusia iese la atac după decizia lui Emil Boc în cazul gimnaştilor ruşi care vin la Cluj: ”Asta o va aştepta pe România!”
FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda! Decizia luată de Florin Tănase după ce a refuzat prelungirea contractului FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda! Decizia luată de Florin Tănase după ce a refuzat prelungirea contractului
Două transferuri anunţate la FCSB: ”El doreşte să vină!” | VIDEO EXCLUSIV

Două transferuri anunţate la FCSB: ”El doreşte să vină!” | VIDEO EXCLUSIV

”Ne doream victoria, chiar şi în condiţiile în care ne-am confruntat cu probleme, trebuie să-mi felicit băieţii pentru că am avut atitudinea potrivită”. Laszlo Balit este fericit că a scos un punct cu Hermannstadt

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 18 oct 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/19517989/1/balint.jpg

Primul meci al zilei de duminică în Casa Liga 1 s-a terminat la egalitate. Hermannstadt şi UTA au remizat, 1-1, în direct pe Look Sport+, după ce Addae a deschis scorul, iar Hora a egalat, pe final, din lovitură liberă.

Imediat după meci, Laszlo Balint a declarat că echipa sa a făcut cel mai bun joc din acest sezon, în ciuda faptului că unicul gol încasat a venit în urma unei faze fixe, lucru repetat la antrenamente.

”Ne doream victoria, chiar şi în condiţiile în care ne-am confruntat cu probleme, trebuie să-mi felicit băieţii pentru că am avut atitudinea potrivită şi am făcut cel mai bun joc al nostru de la începutul sezonului până acum. E puţin deranjant că din păcate am primit gol pe o fază fixă, exact unde am lucrat şi unde ştiam că Hermannstadt e foarte puternică.”, a declarat Laszlo Balint, antrenorul UTA-ei.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele