Ultima oră
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale
Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat” Thomas Tuchel, nemulţumit după egalul dintre Anglia şi Ghana: „Ar fi fost meritat”
A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”  

A lăsat-o pe CFR pentru ”U” şi a povestit ce a trăit la derby-ul Clujului: ”Am fost şocat. Nu înţelegeam ce se întâmplă”
Rapid a transferat un fost jucător al Stelei Rapid a transferat un fost jucător al Stelei

Nemţii au rămas impresionaţi de curăţenia lăsată în vestiarul României

EURO 2024 Publicat de Tudor Moisa pe 3 iul 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/40226/21653884/1/reactia-germanilor-dupa-ce-au-vazut-cum-a-lasat-romania-vestiarul-de-la-munchen-5.jpg

România a fost eliminată de la Campionatul European, marţi, la Munchen. Naţionala pregătită de Edi Iordănescu a pierdut duelul cu Olanda, scor 0-3.

La finalul meciului, tricolorii şi staff-ul selecţionatei au făcut curăţenie în vestiar, rămas imaculat după plecarea naţionalei.

Jurnaliştii nemţi au văzut imaginile care au ajuns în online şi au avut doar cuvinte de laudă la adresa României.

"Românii ne lasă o scrisoare emoţionantă.

România a fost eliminată de la Campionatul European, iar marţi seară şi-au luat la revedere printr-o scrisoare emoţionantă.

Pozele care circulă pe reţelele sociale arată modul în care naţionala României a părăsit stadionul din Munchen după eşecul contra Olandei cu 0-3. Se vede clar cum vestiarul este imaculat, podeaua străluceşte, scaunele sunt aliniate frumos la perete şi nimic altceva nu există în jur în afară de o scrisoare. Pe foaia albă A4 apar stema naţionalei României cu un text în română şi în germană", au notat cei de la Bild.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

EURO 2024

Ultimele articole Toate articolele