Jurgen Klopp nu se vede preşedinte al FIFA. ”Probabil că nu aş supravieţui în această mare de rechini” Jurgen Klopp nu se vede preşedinte al FIFA. ”Probabil că nu aş supravieţui în această mare de rechini”
Cine ar fi crezut? Un al treilea frate al lui Michael Porter Jr. are probleme cu legea Cine ar fi crezut? Un al treilea frate al lui Michael Porter Jr. are probleme cu legea
”Vom juca la intensitate maximă”. Alex Chipciu promite că ”U” Cluj va da totul cu Dinamo ”Vom juca la intensitate maximă”. Alex Chipciu promite că ”U” Cluj va da totul cu Dinamo
VIDEO | FC Botoşani - FC Voluntari 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii au fost mai periculoşi în prima repriză VIDEO | FC Botoşani - FC Voluntari 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ilfovenii au fost mai periculoşi în prima repriză
Elias Charalambous, anunţ surprinzător despre prelungirea contractului cu FCSB. ”Vom vedea” Elias Charalambous, anunţ surprinzător despre prelungirea contractului cu FCSB. ”Vom vedea”
Antrenorul din Superliga, nemulţumit înaintea partidei din play-out. „Dumnezeu ar trebui să fie supărat pe ei” Antrenorul din Superliga, nemulţumit înaintea partidei din play-out. „Dumnezeu ar trebui să fie supărat pe ei”

Neymar a jucat meciul 100 pentru PSG. Mesajul brazilianului

Ligue 1 Publicat pe 23 ian 2021

Atacantul brazilian Neymar a jucat meciul cu numărul 100 pentru Paris Saint-Germain, vineri seară, el reuşind să şi marcheze în întâlnirea cu Montpellier, scor 4-0, din campionatul Franţei.

"Sunt foarte fericit că am putut juca meciul 100 cu tricoul parizian. Am câştigat, am şi marcat, sunt foarte fericit. Vreau să continuăm să facem mai mult, vreau să marchez mai mult şi să-mi ajut coechipierii", a declarat Neymar.

Formaţia Paris Saint-Germain a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 4-0, echipa Montpellier, în primul meci al etapei a XXI-a a campionatului Franţei.

Golurile au fost marcate de Mbappé (34, 63), Neymar (60) şi Icardi (61).

PSG este lider în clasament, cu 45 de puncte, în faţa celor de la Lille, care joacă, duminică, în deplasare, cu Rennes.