Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"
NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren" NEWS ALERT | Neluţu Varga a realizat prima mutare a verii! "Cel mai bun mijlocaş, pictează pe teren"
OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu OFICIAL | FCSB s-a despărţit de Ovidiu Popescu
Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră Laura Ioana Paar, eliminată în primul tur al calificărilor de la Roland-Garros. Meciul a durat sub o oră
Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie Şi l-au pus pe Florin Talpan în cap! Cum a fost numită FCSB de o cunoscută publicaţie
Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători Echipa ultimei etape din play-off. CFR Cluj a dat cei mai mulţi jucători

”Noi nu suntem cei mai buni, nu suntem nici cei mai bogaţi”. Gică Hagi are emoţii serioase pentru play-off

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 28 feb 2024

”U” Cluj a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia campioană Farul Constanţa, în etapa a 29-a din Superligă.

Gică Hagi s-a declarat supărat de faptul că dobrogenii nu au primit un penalty în prima repriză.

”Noi nu suntem cei mai buni, nu suntem nici cei mai bogaţi. Încercăm să facem fotbalul nostru, când putem, cum putem. A fost un meci greu, cu tensiune, cu presiune multă. Trebuie să ştii să joci genul acesta de meciuri.

Am avut penalty-ul ăla, dar nu s-a dat. Să vedem ce spune toată lumea. Vom vedea. Nu comentez mai multe, dar cred că a fost penalty.

Mai avem două meciuri, să vedem ce se întâmplă. Nu mai contează ce a fost. Presiune există”, a spus Hagi.

Farul ocupă poziţia a 5-a, având 41 de puncte.