Ultima oră
Se cunosc 9 meciuri din şaisprezecimile Campionatului Mondial. Joao Paulo şi Capul Verde vor înfrunta Argentina Se cunosc 9 meciuri din şaisprezecimile Campionatului Mondial. Joao Paulo şi Capul Verde vor înfrunta Argentina
Decizie surprinzătoare cu privire la Lionel Messi. Ce se întâmplă cu starul Argentinei la meciul contra Iordaniei Decizie surprinzătoare cu privire la Lionel Messi. Ce se întâmplă cu starul Argentinei la meciul contra Iordaniei
O asistentă medicală denunţă deficienţele logistice legate de spitalizarea lui Diego Maradona O asistentă medicală denunţă deficienţele logistice legate de spitalizarea lui Diego Maradona
Acuzaţiile de posesie de droguri împotriva fostului campionul olimpic la schi alpin Bode Miller au fost retrase Acuzaţiile de posesie de droguri împotriva fostului campionul olimpic la schi alpin Bode Miller au fost retrase
Absent de la meciul cu Norvegia după decesul mamei sale, selecţionerul Didier Deschamps a decis când revine la naţionala Franţei Absent de la meciul cu Norvegia după decesul mamei sale, selecţionerul Didier Deschamps a decis când revine la naţionala Franţei
Se retrage Stephanie Frappart, prima femeie care a arbitrat la Cupa Mondială Se retrage Stephanie Frappart, prima femeie care a arbitrat la Cupa Mondială

”Nu putem spune că această competiţie a fost una dintre priorităţile noastre”. Zeljko Kopic, parcurs sub aşteptări în Cupă

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 4 dec 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Dinamo a terminat la egalitate în deplasare, scor 0-0, contra celor de la Metalul Buzău, într-un meci din etapa a doua a grupei B a Cupei României Betano.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38229/21858284/1/petrolul-ploiesti-dinamo-bucuresti-superliga-superbet-24-11-2024-1.jpg

 

La finalul partidei, antrenorul celor de la Dinamo, Zeljko Kopic, a recunoscut că această competiţie nu reprezintă un obiectiv.

”Mă aşteptam să fie un meci greu, un adversar greu, care s-a apărat bine. Terenul a fost dificil. Am jucat 60 de minute cu jucători care nu au prins multe minune până acum. După am făcut cinci schimbări. A fost parte din planul nostru.

Am încercat în final să câştigăm meciul, am avut ocazii prin Selmani. A venit accidentarea lui Abdallah şi s-a terminat egal.

Sunt mulţumit. Suntem de mult timp împreună, jucăm din ce în ce mai bine. Merită şi ei să joace mai mult. În meciul cu Petrolul din Cupă vor fi minute pentru toţi.

Nu putem spune că această competiţie a fost una dintre priorităţile noastre sau obiectivul nostru. Am pregătit meciul pentru azi foarte bine, dar s-a terminat egal şi asta este”
, a spus Kopic, la final de meci.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele