VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

"O greşeală colectivă a defensivei noastre”. Liviu Ciobotariu e nemulţumit de atitudinea jucătorilor săi în meciul cu Hermannstadt

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 17 mar 2023

FC Voluntari a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia sibiană FC Hermannstadt, în primul meci din play-out-ul Superligii.

Gazdele au deschis scorul la Voluntari, prin Damaşcan, în minutul 30, care a primit o pasă de la Ricardinho. Egalarea a venit în minutul 69, când Silviu Balaure a şutat din careu.

Liviu Ciobotariu este dezamăgit de faptul că elevii săi au cedat iniţiativa şi au primit gol, după ce au deschis scorul.

"O greşeală colectivă a defensivei noastre. Nu ne-am câstigat duelul. Trebuia să rezolvăm meciul din prima repriză. Am avut reacţie şi în partea a doua, ne-am creat situaţii din benzi. Nu am reuşit însă să o băgăm în poartă.

Este un prim pas cu stângul, din punctul meu de vedere. Mi-aş fi dorit să câştigăm. Mergem înainte. Cred că aşa vor fi toate meciurile de acum încolo, echilibrate. Nu riscă nimeni, toată lumea vrea să nu primească gol. Dar am făcut un joc bun noi.

De obicei, după pauza competiţională am arătat foarte bine. Sper să ne prindă bine şi acum. Avem la dispoziţie două săptămâni să ne antrenăm şi să mergem să câştigăm (n.r. cu FC Argeş)”