VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

”O înfrângere meritată”. Julian Nagelsmann a recunoscut superioritatea celor de la Villarreal

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 7 apr 2022

Sferturile de finală ale Ligii Campionilor propun un duel extrem de interesant. Pe tărâm spaniol, Villarreal a primit vizita celor de la Bayern Munchen, miercuri, într-un meci care a fost în direct pe Look Sport şi PrimaPlay. Partida tur s-a încheiat la limită, scor 1-0 pentru ”submarinul galben”.

Unicul gol a fost marcat de Danjouma, care a punctat încă din minutul 8, după o eroare în apărarea formaţiei bavareze.

Antrenorul Julian Nagelsmann a declarat că înfrângerea suferită de echipa lui a fost una meritată.

"E o înfrângere meritată, nu am fost buni. În prima repriză am avut prea puţină energie, nu ne-am creat ocazii şi am cedat controlul. La eroarea lui Manuel Neuer (n.r. - o repunere în joc greşită a balonului), am avut noroc", a spus el potrivit AFP.