Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu
E gata! Transferul lui Marius Ştefănescu de la Sepsi se face! Patronul a făcut anunţul: ”A sosit vremea!” E gata! Transferul lui Marius Ştefănescu de la Sepsi se face! Patronul a făcut anunţul: ”A sosit vremea!”

PAOK Salonic s-a calificat în semifinalele Cupei Greciei. Echipa lui Răzvan Lucescu a eliminat Panathinaikos în sferturi

Stranieri Publicat pe 26 ian 2023

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, s-a calificat, joi seară, în semifinalele Cupei Greciei, trecând în sferturile de finală de Panathinaikos.

Săptămâna trecută, PAOK s-a impus cu 2-0 în meciul tur al sferturilor, pe teren propriu.

Joi, în retur, pe terenul echipei Panathinaikos, scorul a fost 1-1. Au marcat Cerin ’18 pentru gazde şi Oliveira ’78 (penalti) pentru PAOK. De la PAOK a fost eliminat Thomas, în minutul 90+2.

În semifinale, echipa lui Răzvan Lucescu va întâlni Lamia.