Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă” Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”
VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6 VIDEO | CFR - Sepsi 2-1. Cu doi oameni în plus, clujenii au dat lovitura în minutul 90+6
PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară PSG a devenit campioana Franţei pentru a 12-a oară
Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi

Paul Anton nu mai rămâne la Dinamo. CFR îl doreşte încă din iarnă

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 10 mai 2021

Dinamo a câştigat meciul de pe teren propriu cu Hermannstadt, scor 2-0, în etapa a 7-a din play-out-ul Ligii 1, în direct pe Look Sport+. În urma acestei victorii, a patra la rând, Dinamo nu mai riscă retrogradarea directă în Liga 2. Paul Anton a declarat că nu ştie dacă va rămâne la echipă după încheierea sezonului.

Paul Anton a înscris două goluri din penalty, în minutele 34 şi 90+3. Fotbalistului îi expiră contractul la finalul sezonului, iar Gazeta Sporturilor scrie că nu va prelungi.

O destinaţie ar putea fi CFR Cluj, fiind dorit încă de iarna trecută, dar agentul caută un club şi în străinătate, unde ar avea şansa la un salariu mai mare decât ce i-ar putea oferi campioana en-titre din Casa Liga 1.