VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers VIDEO | Madison Square Garden s-a cutremurat! Final nebun în meciul câştigat de New York Knicks împotriva Philadelphiei 76ers
”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr. ”Abia duminică după amiază doctorii au reuşit să mă stabilizeze”. Dezvăluire cutremurătoare făcută de Adrian Mititelu Jr.
VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă VIDEO | Meci uluitor în NBA! Denver Nuggets a recuperat un deficit de 20 puncte şi a învins-o pe LA Lakers în ultima secundă
VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out VIDEO | FC Botoşani - Dinamo, ASTĂZI, de la 19:30, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Duelul suferinţei în play-out
VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării VIDEO | FC Voluntari - FCU Craiova, astăzi, de la 17:00, în direct la Prima Sport 1! Partidă crucială pentru evitarea retrogradării
Flavius Stoican a semnat! Flavius Stoican a semnat!

Performanţă remarcabilă! Radu Drăguşin a fost ales jucătorul lunii februarie la Genoa

Stranieri Publicat pe 9 mar 2023

Fotbalistul Radu Drăguşin a fost ales de suporterii echipei Genoa jucătorul lunii februarie.

În februarie, Drăguşin a jucat în toate cele patru meciuri ale echipei sale.

El a înscris un gol la confruntarea cu Modena (scor 2-2) şi un gol la partida cu SPAL (scor 3-0).

Radu Drăguşin şi George Puşcaş au marcat pentru Genoa în meciul cu Cosenza, din Serie B

Fundaşul Radu Drăguşin şi atacantul George Puşcaş au marcat pentru formaţia Genoa în meciul câştigat, luni, pe teren propriu, scor 4-0, cu echipa Cosenza, în etapa a 28-a din Serie B.

Drăguşin şi Puşcaş au fost integralişti şi au marcat în minutele 33, respectiv 60. Celelalte goluri ale genovezilor au fost înscrise de Gudmundsoon, în minutul 57, şi Jagiello, în minutul 79.

Denis Drăguş a fost rezervă la Genoa în acest meci.