Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren Irina Begu s-a calificat în sferturi la primul turneu de la revenirea pe teren
Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt" Răzvan Marin, promisiune pentru suporterii naţionalei! "O vom lua de la capăt"
Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină

PETRESCU DĂ VINA PE ARBITRAJ DUPĂ PASUL GREŞIT CU VIITORUL. „NIMENI NU ZICE NIMIC, DAR E AL DOILEA MECI ÎN CARE NU AM PRIMIT PENALTY”

Video Publicat pe 14 feb 2020

CFR Cluj a ajuns la al doilea egal consecutiv în cele trei meciuri oficiale din 2020, dar, cel mai grav, campionii nu mai gaăsesc calea spre gol. Cu un singur gol marcat în acest început de an, reuşita lui Vinicius în derby-ul cu Steaua, „vişiniii” nu traversează cea mai bună perioadă tocmai înaintea „dublei” decisive cu Sevilla, din Europa League.

Dan Petrescu consideră în schimb că echipa sa nu a câştigat jocul cu Viitorul (0-0) din cauza arbitrajului. „Am avut cinci ocazii mari de a marca, ei au avut doar două. Şi a mai fost un penalty la Costache, a dat în minge şi de Nooijer şi l-a lovit. Dar nimeni nu zice nimic, e al doilea meci în care nu primim penalty! Nici când jucăm în deplasare nu suntem arbitraţi aşa”, a atacat Petrescu, în direct pe Look Plus.