EXCLUSIV | Florentin Petre a analizat situaţia echipei naţionale. ”Ar trebui să existe o continuitate” EXCLUSIV | Florentin Petre a analizat situaţia echipei naţionale. ”Ar trebui să existe o continuitate”
EXCLUSIV | Gheorghe Mihali, despre situaţia actuală de la Dinamo. ”Nu ştiu ce echipe din Liga 1 au condiţiile astea” EXCLUSIV | Gheorghe Mihali, despre situaţia actuală de la Dinamo. ”Nu ştiu ce echipe din Liga 1 au condiţiile astea”
VIDEO | Ovidiu Burcă o readuce pe Dinamo printre echipele importante din România. ”Calificare foarte muncită, am întâlnit o echipă bună” VIDEO | Ovidiu Burcă o readuce pe Dinamo printre echipele importante din România. ”Calificare foarte muncită, am întâlnit o echipă bună”
S-au stabilit echipele ce vor participa în grupele Cupei României Betano. Tragerea la sorţi e vineri, de la ora 12:00 S-au stabilit echipele ce vor participa în grupele Cupei României Betano. Tragerea la sorţi e vineri, de la ora 12:00
VIDEO | Cupa României se vede pe Prima Sport. Dinamo a prins ultimul bilet către grupe VIDEO | Cupa României se vede pe Prima Sport. Dinamo a prins ultimul bilet către grupe
Joaquin Caparros nu mai este selecţionerul Armeniei Joaquin Caparros nu mai este selecţionerul Armeniei

Rareş Ilie, titular la Nice, în remiza cu Partizan Belgrad din Conference League

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 16 sep 2022

OGC Nice, pentru care Rareş Ilie a fost titular, a făcut joi un egal la Belgrad, cu Partizan, scor 1-1, în a doua etapă din faza grupelor. Echipa turcă Başakşehir a învins pe Fiorentina, iar spaniolii de la Villarreal au învins în Israel.

La Belgrad, Rareş Ilie a fost titular la Nice, care a deschis scorul în minutul 2, prin Bryan. Gazdele au egalat în minutul 60 prin Diabate, iar Ilie a fost schimbat în minutul 63, cu Sofiane Diop. Scorul final a fost 1-1, iar Nice se află la al doilea egal din grupe.

Rezultatele înregistrate joi seara în meciurile din Conference League:

Grupa A: RFS – Hearts of Midlothan  0-2; Istanbul Başakşehir – AC Fiorentina 3-0.

Grupa B: Silkeborg – West Ham United 2-3; FCSB – Anderlecht 0-0.

Grupa C: Hapoel Beer-Sheva – Villarreal 1-2; Lech Poznan – Austria Viena 4-1.

Grupa D: Partizan Belgrad – OGC Nice 1-1; FC Koln – Slovacko 4-2.