Ultima oră
Păreri în contradictoriu despre măsurile luate de SUA înainte de Cupa Mondială: ”N-am mai pomenit aşa ceva! E umilitor” / ”S-au întâmplat prea multe nenorociri” | VIDEO EXCLUSIV Păreri în contradictoriu despre măsurile luate de SUA înainte de Cupa Mondială: ”N-am mai pomenit aşa ceva! E umilitor” / ”S-au întâmplat prea multe nenorociri” | VIDEO EXCLUSIV
Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”

Marian Iancu nu a mai suportat: ”Să nu mai creeze false aşteptări!”
Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa Iranul ameninţă cu întreruperea meciurilor de la Cupa Mondială în cazul în care vor apărea steaguri neautorizate sau vor fi scandate sloganuri împotriva sa
George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat” George Cosac a fost reales la conducerea Federaţiei Române de Tenis: ”Sunt onorat”
Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!” Andrei Nicolescu a dezvăluit ce obiectiv are Nuno Campos pentru sezonul viitor: ”Ne-am asumat!”
Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta” Daniel Opriţa, despre planurile de viitor. În ce condiţii ar mai rămâne la Steaua: ”Atunci aş accepta”

Reacţie extrem de dură, după umilinţa suferită de FCSB. „Au fost doar să viziteze Lyonul şi să se întoarcă înapoi cu sacoşa plină” | EXCLUSIV VIDEO

FCSB Publicat de Prima Sport pe 14 mar 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Marius Baciu a criticat felul în care a arătat FCSB-ul în frângerea drastică din „optimile” Europa League cu Lyon.

 

 

FCSB a fost eliminată, joi seară, de Olympique Lyon, în optimile de finală ale Europa League. După ce s-au impus în turul disputat la Bucureşti cu 3-1, la Lyon francezii au câştigat şi mai categoric, cu 4-0, astfel că s-au calificat în sferturile de finală.

Aflat în studio-ul Fotbal Show,  Marius Baciu s-a declarat nemulţumit de prestaţia „roş-albaştrilor” şi consderă că nu şi-au jucat deloc şansa în acest retur din Europa League.

„Nu vorbim de meciul cu Rapid!? Păi ce să vorbim după un meci ca ăsta, nu mi-a plăcut nimic la FCSB! Mi s-au părut şi pe vârfuri, Chiricheş de exemplu, la experienţa lui mi să părea că e atât de sigur pe el, foarte lent a fost, exact ca atunci când a intrat prima oară în poziţia de mijlocaş. 

Bun, n-au fost toţi titularii, poate sunt cu gândul la Rapid, dar astăzi au fost doar nişte pietoni, cred că au fost doar să viziteze Lyonul şi să se întoarcă înapoi cu sacoşa plină. Îmi pare rău, că puteau să iasă puţin mai altfel ca să zic aşa.”, a declarat Marius Baciu, în exclusivitate la Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele