Ultima oră
Devis Epassy pleacă de la Dinamo! Andrei Nicolescu a confirmat: ”Nuno Campos îşi doreşte altceva de la un portar” | VIDEO EXCLUSIV Devis Epassy pleacă de la Dinamo! Andrei Nicolescu a confirmat: ”Nuno Campos îşi doreşte altceva de la un portar” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Alejandro Davidovich Fokina a câştigat primul său titlu ATP. Spaniolul avea anterior 5 finale pierdute VIDEO | Alejandro Davidovich Fokina a câştigat primul său titlu ATP. Spaniolul avea anterior 5 finale pierdute
Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV
David Popovici victorie cu record la Sette Colli, în proba de 100 de metri liber David Popovici victorie cu record la Sette Colli, în proba de 100 de metri liber
Ryan Mendes, căpitanul naţionalei Capului Verde, anchetat pentru viol Ryan Mendes, căpitanul naţionalei Capului Verde, anchetat pentru viol
Gigi Becali a rezolvat rămânerea lui Florin Tănase şi anunţă un super transfer. ”Urmează” Gigi Becali a rezolvat rămânerea lui Florin Tănase şi anunţă un super transfer. ”Urmează”

Reacţie extrem de dură, după umilinţa suferită de FCSB. „Au fost doar să viziteze Lyonul şi să se întoarcă înapoi cu sacoşa plină” | EXCLUSIV VIDEO

FCSB Publicat de Prima Sport pe 14 mar 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Marius Baciu a criticat felul în care a arătat FCSB-ul în frângerea drastică din „optimile” Europa League cu Lyon.

 

 

FCSB a fost eliminată, joi seară, de Olympique Lyon, în optimile de finală ale Europa League. După ce s-au impus în turul disputat la Bucureşti cu 3-1, la Lyon francezii au câştigat şi mai categoric, cu 4-0, astfel că s-au calificat în sferturile de finală.

Aflat în studio-ul Fotbal Show,  Marius Baciu s-a declarat nemulţumit de prestaţia „roş-albaştrilor” şi consderă că nu şi-au jucat deloc şansa în acest retur din Europa League.

„Nu vorbim de meciul cu Rapid!? Păi ce să vorbim după un meci ca ăsta, nu mi-a plăcut nimic la FCSB! Mi s-au părut şi pe vârfuri, Chiricheş de exemplu, la experienţa lui mi să părea că e atât de sigur pe el, foarte lent a fost, exact ca atunci când a intrat prima oară în poziţia de mijlocaş. 

Bun, n-au fost toţi titularii, poate sunt cu gândul la Rapid, dar astăzi au fost doar nişte pietoni, cred că au fost doar să viziteze Lyonul şi să se întoarcă înapoi cu sacoşa plină. Îmi pare rău, că puteau să iasă puţin mai altfel ca să zic aşa.”, a declarat Marius Baciu, în exclusivitate la Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele