Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic” Englezii l-au distrus pe Haaland după eliminarea din sferturi: „A căzut îngrozitor! Nu a arătat nimic”
Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA

Reghecampf rămâne apreciat de fanii celor de la FCSB. ”Omul este un profesionist adevărat şi îşi face meseria acolo unde este plătit”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 4 apr 2022

Universitatea Craiova a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 2-0 (1-0), pe FCSB, într-un meci din etapa a treia a play-off-ului Ligii 1. Au marcat Andrei Ivan ‘45+1 şi Bic ’74.

Gheorghe Mustaţă a explicat că Laurenţiu Reghecampf, fostul antrenor al celor de la FCSB a fost foarte bine primit pe ”Arena Naţională”, deoarece rezultatele pe care le-a avut la formaţia patronată de Gigi Becali i-au atras simpatia fanilor.

„Reghe va rămâne pentru noi unul dintre cei mai buni antrenori pe care i-am avut la Steaua. Omul a făcut performanţă la noi şi nu aveam cum să nu îl primim bine.El ştie foarte bine că a rămas în inimile noastre pentru tot ce a făcut la această echipă. Nu o să utităm nicodată tot ce a realizat Reghe pentru noi. Suporterii olteni nu au de ce să se supere pe Reghe după cele declarate de el la adresa noastră la sfârşitul partidei de pe Naţional Arena.

Omul este un profesionist adevărat şi îşi face meseria acolo unde este plătit şi acolo unde este dorit. Omul s-a dus la Craiova deoarece îi place să facă performanţă, iar acolo are toate condiţiile. Cum să mai vină la noi? Voi nu ştiţi că lui Gigi Becali nu îi place performanţa? De aia nici nu l-a adus pe Reghe la echipă. Lui Gigi Becali îi place să facă doar bani din vânzări de jucători. Reghe o să aibă mereu respectul nostru”,