VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă VIDEO | Lord have mercy! Kyrie Irving, aruncarea anului în meciul sezonului! Paul George, "inconştient" de la distanţă
”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR ”Nu va rămâne din vară”. Nelu Varga a anunţat ce jucător nu vrea Dan Petrescu la CFR
VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 0-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan deschide scorul VIDEO | Rapid - Universitatea Craiova 0-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan deschide scorul
E gata! Vedeta FCSB nu mai pleacă în această vară! MM Stoica aruncă bomba: ”E peste toţi care au fost!”

Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol” Florin Maxim vrea ca elevii săi să joace pentru fani. ”Tribuna e dornică şi vrea să vadă spectacol”
Luis Rubiales neagă faptul că la Federaţia Spaniolă de Fotbal s-ar fi comis nereguli Luis Rubiales neagă faptul că la Federaţia Spaniolă de Fotbal s-ar fi comis nereguli

”Remiză albă”, în debutul noului sezon de Ligue. Bordeaux - Nantes 0-0. Gazdele au avut un jucător eliminat prematur

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 21 aug 2020

După multe luni de pauză, Ligue 1 a revenit. Prologul etapei cu numărul I a fost meciul dintre Bordeaux şi Nantes, terminat la egalitate, scor 0-0. În tribune a fost permis accesul unui număr restrâns de spectatori.

În minutul 20, Zerkane de la gazde a primit direct cartonaşul roşu, după o intrare foarte dură. Totuşi, cei de la Bordeaux au rezistat bine şi au demonstrat că nu resimt acest moment psihologic.

Campioana PSG va juca primul meci în sezonul 2020-2021 pe data de 29 august, în deplasare la Lens.