Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua Comoţionat în meciul cu Irlanda de Nord, Vasile Mogoş a aflat când va putea evolua
VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou VIDEO | Aşa să te tot uiţi la meciuri! Cel mai electrizant comentator a "lovit" din nou
Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani Horaţiu Giurgiu, legendă a baschetului românesc, a murit la 85 de ani
Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină Prima decizie luată de UTA Arad după suspendarea dictată de Comisia de Disciplină
NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania NEWS ALERT | Revenire de senzaţie la Barcelona? Anunţul presei din Spania
I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman I-a enervat pe rapidişti, iar acum a fost delegat din nou! Partida pe care o va arbitra George Găman

Remiză pentru Răzvan Lucescu şi Mitriţă în play-off-ul din Grecia

Stranieri Publicat pe 1 mai 2022

Formaţia PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu şi la care joacă Alexandru Mitriţă, a remizat, duminică seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa AEK Atena, într-un meci din play-off-ul campionatului Greciei.

Mitriţă a jucat până în minutul 82 şi a primit in cartonaş galben în minutul 58.

Au marcat Amrabat ’15 pentru AEK şi Colak ’27 pentru PAOK.

Echipa celor doi români ocupă locul doi în clasament, cu 60 de puncte, în timp ce AEK Atena este pe 5, cu 52 de puncte. Lider este Olympiakos, care are 73 de puncte.