Ultima oră
Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”

Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”
Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga
Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa” Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa”
Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum" Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum"
Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii” Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii”

Resemnare dar şi optimism la UTA, după încă un meci fără victorie. ”S-a simţit lipsa pregătirii şi cred că o să arătăm din ce în ce mai bine”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 28 aug 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/19464424/1/ion.jpg

UTA Arad a inaugurat noul stadion "Francisc von Neumann" cu un egal, 0-0 cu FC Voluntari, în direct la Look Sport, într-un meci în care trupa lui Mihai Teja nu a contat în atac, iar Vlad Morar a ratat o ocazie monumentală.

La final, Alexandru Ioniţă s-a declarat dezamăgit de rezultat, dar în acelaşi timp păstrează speranţe mari pentru viitor, când este ferm convins că va veni şi victoria. UTA are după primele două etape două rezultate de egalitate înregistrate.

"Am pierdut din turaţie pentru că jucătorii noi încă nu sunt la nivelul optim. Chiar am jucat bine, am avut ocaziile pe care le-am avut.

S-a simţit lipsa pregătirii şi cred că o să arătăm din ce în ce mai bine. Ne-am propus să câştigăm, să inaugurăm stadionul cu o victorie, dar atât s-a putut azi", a spus Ioniţă, la flash interviu.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele