Cristi Dulca nu a fost invitat la meciul de retragere al Generaţiei de Aur. Răspuns plin de bun simţ al fostului internaţional. ”Nu am fost invitat, dar m-aş fi dus” | EXCLUSIV Cristi Dulca nu a fost invitat la meciul de retragere al Generaţiei de Aur. Răspuns plin de bun simţ al fostului internaţional. ”Nu am fost invitat, dar m-aş fi dus” | EXCLUSIV
Selecţionerul Albaniei a anunţat un lot preliminar de 27 de jucători. Pe listă e şi un fotbalist din Superliga Selecţionerul Albaniei a anunţat un lot preliminar de 27 de jucători. Pe listă e şi un fotbalist din Superliga
VIDEO | Panică la Mircurea Ciuc! Un fan dinamovist a căzut din tribună. A fost nevoie de intervenţia ambulanţei VIDEO | Panică la Mircurea Ciuc! Un fan dinamovist a căzut din tribună. A fost nevoie de intervenţia ambulanţei
VIDEO | Cel mai frumos gol anulat al sezonului! Ciucanul Jebari, execuţie fabuloasă de la distanţă în poarta lui Dinamo VIDEO | Cel mai frumos gol anulat al sezonului! Ciucanul Jebari, execuţie fabuloasă de la distanţă în poarta lui Dinamo
VIDEO | Csikszereda - Dinamo 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ciucanii au dominat clar prima repriză. Au avut şi gol anulat VIDEO | Csikszereda - Dinamo 0-0, în direct la Prima Sport 1! Ciucanii au dominat clar prima repriză. Au avut şi gol anulat
Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa Unai Emery şi-a prelungit contractul cu Aston Villa

Roberto Romeo a fost transferat la FK Csíkszereda Miercurea Ciuc

U Cluj Publicat pe 17 ian 2023

FC Universitatea Cluj a ajuns la un acord cu formaţia FK Csíkszereda Miercurea Ciuc pentru transferul jucătorului Roberto Romeo (32 de ani).

Sosit pe Cluj Arena de la Gaz Metan Mediaş în pauza de iarnă a sezonului trecut, Roberto Romeo a strâns 22 de prezenţe în tricoul „alb-negru” în toate competiţiile.

Fundaşul dreapta a înscris un gol pentru ”U” în partida cu Concordia Chiajna din etapa a cincea a play-off-ului ligii secunde.