![//i0.1616.ro/media/581/3142/38234/20983300/1/sps.jpg](http://i0.1616.ro/media/581/3142/38234/20983300/1/sps.jpg?width=960)
Formaţia Sepsi Sfântu Gheorghe a remizat, duminică, scor 2-2, cu echipa Bohemians Praga, într-un meci amical disputat în Turcia.
Sepsi a marcat prin Ciobotariu ’68 şi Dumitrescu ’82. Pentru Bohemians au înscris Janos ’68 şi Drchal ’79.
Citește și
Echipa din Superligă a început jocul cu următorul “11”: Niczuly - Dimitrov, Tamás, Niňaj, Ispas, Păun, Rodríguez, Ştefănescu, Matei, Tudorie, Šafranko. Au mai intrat pe teren: Began, Francisco Júnior, Rondón, Dumitrescu, Gheorghe, Bălaşa, Ciobotariu, Renţa.