Naţionala de volei feminin a pierdut în set decisiv contra Olandei, într-un amical Naţionala de volei feminin a pierdut în set decisiv contra Olandei, într-un amical
Ultimă oră! Impresarul lui Radu Drăguşin face anunţul surprinzător: ”Mă duc să vorbesc cu cei de la Tottenham. Oferte din Germania şi Italia” Ultimă oră! Impresarul lui Radu Drăguşin face anunţul surprinzător: ”Mă duc să vorbesc cu cei de la Tottenham. Oferte din Germania şi Italia”
Ianis Stoica a anunţat la ce echipă va juca în sezonul viitor. ”Îmi doresc” Ianis Stoica a anunţat la ce echipă va juca în sezonul viitor. ”Îmi doresc”
VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB 2-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan dublează avantajul gazdelor VIDEO | Universitatea Craiova - FCSB 2-0, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Ivan dublează avantajul gazdelor
Jucătorii lui FCSB au prezentat tricourile de campioni Jucătorii lui FCSB au prezentat tricourile de campioni
Fotbalul italian protestează faţă de planul guvernului de a monitoriza finanţele cluburilor Fotbalul italian protestează faţă de planul guvernului de a monitoriza finanţele cluburilor

Sergio Ramos, suspendat o etapă după eliminarea de la meciul cu Lorient

Ligue 1 Publicat pe 24 dec 2021

Fundaşul Sergio Ramos a fost suspendat o etapă, după eliminarea de la meciul pe care Paris Saint-Germain l-a încheiat la egalitate, scor 1-1, cu Lorient, în etapa a XIX-a din Ligue 1.

Ramos a fost eliminat în minutul 86, pentru cumul de cartonaşe.

Astfel, el nu va evolua la meciul cu Olympique Lyon, care va avea loc la 9 ainuarie.