Ultima oră
Mihai Pintilii are pe masă 3 oferte din România! Decizia luată de fostul antrenor secund de la FCSB Mihai Pintilii are pe masă 3 oferte din România! Decizia luată de fostul antrenor secund de la FCSB
”M-am săturat de prostiile astea!”. Agentul lui Jurgen Klopp dezminte că germanul ar semna

”M-am săturat de prostiile astea!”. Agentul lui Jurgen Klopp dezminte că germanul ar semna
Michel Platini a depus plângere împotriva lui Gianni Infantino pentru trafic de influenţă şi denunţ calomnios Michel Platini a depus plângere împotriva lui Gianni Infantino pentru trafic de influenţă şi denunţ calomnios
Craiova a pus ochii pe starul lui "U" Cluj: "A făcut un sezon bun" Craiova a pus ochii pe starul lui "U" Cluj: "A făcut un sezon bun"
Basarab Panduru, dezamăgit de regresul unui jucător de la Dinamo: ”Îl vedeam peste toţi” | VIDEO EXCLUSIV Basarab Panduru, dezamăgit de regresul unui jucător de la Dinamo: ”Îl vedeam peste toţi” | VIDEO EXCLUSIV
Vinde Dan Şucu vedeta din Giuleşti? ”Nu dă 1 milion pe el!” | VIDEO EXCLUSIV

Vinde Dan Şucu vedeta din Giuleşti? ”Nu dă 1 milion pe el!” | VIDEO EXCLUSIV

Somniferul Burleanu. Preşedintele FRF, ironizat de fostul international român: ”La discursuri, iertaţi-mă, dar dacă nu beau o cafea înainte, mă ia somnul”

Echipa nationala Publicat de Prima Sport pe 29 apr 2026
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Ciprian Marica, acţionar minoritar la Farul, l-a ironizat pe Răzvan Burleanu, preşedintele Federaţiei Române de Fotbal aflat la al patrulea mandat.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38206/22426707/1/profimedia-1033306911.jpg

Fostul international a declarat că are nevoie de cafea, ca să-l poată urmări până la capăt pe şeful FRF.

”Ceea ce pot să spun este că actuala federaţie nu are o opoziţie şi atunci când nu ai opoziţie, vedem cu toţii că intervine această autosuficienţă în care se spune că e bine. Şi perfect.

În plus de asta, la discursurile preşedintelui, iertaţi-mă, dar dacă nu beau o cafea înainte, mă ia somnul. Este genul de discurs care mă plictiseşte. Nu-mi spune nimic, mă pierde undeva. Finalul e cel care mă interesează, în care spune că totul e bine.

Dacă vii după 12 ani să ne spui că suntem în elită, te cred pe cuvânt dacă îmi spui că e şi Andorra, dacă îmi spui că este şi Luxemburg acolo, da, atunci te cred. Dar altfel este a doua cea mai proastă clasare a României la nivel mondial. Şi mai trist decât atât este că nu vedem o perspectivă”, a declarat Marica, conform digisport.ro.


 

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri