Ultima oră
Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon

Novak Djokovic s-a retras de la un turneu demonstrativ, cu câteva zile înainte de Wimbledon
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
Cel mai bun marcator la FCSB-ului, la un pas să îl trădeze pe Becali! Jucător este este aproape să semneze contractul
FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1 FCSB pregăteşte al doilea transfer al verii: un stoper cu trecut în Serie A şi Ligue 1
„E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea” „E norocos că a ajuns acolo”! Victor Piţurcă, comentarii acide la adresa lui Darius Olaru după transferul în Belgia: „Nu mai merge cum se întâmpla aici… la fiecare atingere, mima şi cădea”
Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României

Csikszereda plăteşte rentă viageră lunară pentru o legendă a naţionalei României
Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Cel mai bun job de vară: doi suporteri sunt plătiţi cu 50.000 de dolari ca să vadă toate cele 104 meciuri de la Mondiale

Sorin Rădoi, secundul lui Rednic, după înfrângerea contra Sepsi: "Am avut multe oportunităţi"

UTA Arad Publicat pe 5 sep 2023
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/21305105/1/universitatea-craiova-uta-arad-superliga-superbet-18-08-2023.jpg

Sorin Rădoi, secundul lui Mircea Rednic, s-a declarat dezamăgit de înfrângerea contra Sepsi.

Acesta a evidenţiat faptul că UTA a avut multe şanse de a marca.

”A fost o înfrângere pentru noi, Păcat că am pierdut în penultimul minut de prelungiri. Puteam să scoatem un punct. Am avut ocazie imediat. Un meci se poate câştiga sau pierde dintr-o fază fixă. Am suferit în prima repriză şi am avut multe oportunităţi, am avut chiar o bară. 

Ştiam că întâlnim o echipă bună, omogenă. Ştiam că dacă le vom da spaţiu, riscăm să avem probleme mari. Am, încercat să-i contracarăm exact cu aceleaşi arme. Îmi pare foarte rău pentru suporterii care au venit, pentru că ştiu că iubesc foarte mult această echipă

Această pauză care vine ne prinde foarte bine. Lipsa lui Mircea Rednic a fost destul de mare, pentru că el are o experienţă în fotbal. Simte foarte bine lucrurile.

 Noi sperăm ca dânsul să revină cât mai repede. Sperăm ca după această întrerupere să revină. Vom vedea cum recurge recuperarea dânsului, pentru că a trecut prin momente dificile. 

Atunci când ai o întreupere poţi să-ţi lucrezi automatismele şi să reglezi tot ce nu a mers bine” a declarat Sorin Rădoi.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele