VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici” VIDEO | Real Sociedad - Real Madrid 0-1. Titlul a devenit o chestiune de zile pentru ”galactici”
Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B Marius Marin a înscris un gol pentru Pisa în Serie B
Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO Flacăra olimpică a fost predată oficial de Grecia organizatorilor francezi ai JO
EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm EXCLUSIV | „Ce fundaşi centrali sunt ăştia!?”. Dinamo, făcută praf în urma unei faza care putea să o coste enorm
VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu” VIDEO | Zeljko Kopic a spus lucrurilor pe nume. ”E foarte greu”
Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV Scouting-ul lui Dinamo, distrus după partida cu FC Voluntari: „Au urmărit 2000 şi au luat 10 care sunt morţi toţi” | VIDEO EXCLUSIV

Spectacol în etapa a doua din grupele Conference League. Victorii pentru Alkmaar şi Basel, care au câte şase puncte în grupele lor

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 15 sep 2022

Echipa olandeză AZ Alkmaar şi gruparea elveţiană Basel au reuşit victorii joi seara în meciurile disputate în etapa secundă a grupelor Conference League şi au ajuns la 6 puncte în clasamentele grupelor E şi H.

AZ Alkmaar a fost zeci de minute egala echipei din Liechtenstein, Vaduz, dar olandezii au reuşit să se desprindă în ultimele zece minute, marcând de trei ori. Alkmaar conduce în grupa E cu 6 puncte.

Basel s-a impus la Vilnius, cu Zalgiris, şi a ajuns şi ea la şase puncte, dar în grupa H.