”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB ”Vine! Ce să fac eu cu Tachtsidis? Eu am nevoie de forţă”. Gigi Becali a anunţat ce mijlocaş soseşte la vară la FCSB
VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni VIDEO | Metz - Lille 1-2. Final de sezon foarte complicat pentru Ladislau Boloni
Andrei Prepeliţă, aproape de revenirea în Superliga. ”La pauză toţi erau cu capul în pământ”
Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului Singura echipă din Superliga care a transmis celor de la FCSB felicitări pentru cucerirea titlului
Raul Badiu, victorie în prima etapă a Campionatului Naţional de Raliuri
Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino Inter Milano a sărbătorit titlul cu o victorie în faţa echipei Torino

Succes categoric pentru Arsenal în Premier League: 4-0 cu West Bromwich

Arsenal Publicat pe 3 ian 2021

Arsenal Londra a învins, sâmbătă seară, în deplasare, cu scorul de 4-0, echipa West Bromwich Albion, într-un meci din etapa a 17-a a campionatului Angliei.

Golurile au fost marcate de Tierney ’23, Saka ’28 şi Lacazette ’60, ’64.

Confruntările Newcastle – Leicester City şi Chelsea – Mancheste City se vor disputa duminică, iar meciul Southampton – Liverpool este programat luni.

Partida Burnley – Fulham, care ar fi trebuit să aibă loc duminică, a fost amânată din cauza unui focar de coronavirus la echipa oaspete.