Ultima oră
Se destramă FCSB? Becali i-a setat preţul unui titular, apoi i-a fost anunţată plecarea: "Gigi îi dă drumul" Se destramă FCSB? Becali i-a setat preţul unui titular, apoi i-a fost anunţată plecarea: "Gigi îi dă drumul"
Decizia luată de Rapid cu privire la Kader Keita, după ce ivorianul a fost trimis în judecată Decizia luată de Rapid cu privire la Kader Keita, după ce ivorianul a fost trimis în judecată
Raluca Strămăturaru, printre sportivii aleşi să expună obiecte la Muzeul Olimpic de la Lausanne Raluca Strămăturaru, printre sportivii aleşi să expună obiecte la Muzeul Olimpic de la Lausanne
Daniel Pancu primeşte întăriri! O nouă mutare pe axa Genoa - Rapid: "Bun venit" Daniel Pancu primeşte întăriri! O nouă mutare pe axa Genoa - Rapid: "Bun venit"
Întrebarea lui Basarab Panduru care l-a pus în dificultate pe Victor Angelescu înainte de noul sezon: ”Se întâmplă în fiecare an” | VIDEO EXCLUSIV Întrebarea lui Basarab Panduru care l-a pus în dificultate pe Victor Angelescu înainte de noul sezon: ”Se întâmplă în fiecare an” | VIDEO EXCLUSIV
Mamadou Thiam s-a despărţit de FCSB şi este aproape să semneze cu alt club din Superliga Mamadou Thiam s-a despărţit de FCSB şi este aproape să semneze cu alt club din Superliga

Suporterii naţionalei, desfiinţaţi de Mitică Dragomir! "Ăştia sunt oameni bolnavi mintal! Vai de mama lor"

Echipa nationala Publicat de Tudor Moisa pe 23 iun 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38206/21640173/1/dumitru-dragomir.jpg

România a pierdut duelul cu Belgia, sâmbătă seară, scor 2-0. În timpul partidei de la Koln, fanii români au aprins torţe, lucru sesizat şi de Mitică Dragomir. 

Fostul preşedinte LPF este total împotriva materialelor pirotehnice, lucru arhicunoscut. Mitică Dragomir a reacţionat după gestul suporterilor români şi a lansat o tiradă la adresa acestora.

Dragomir nu s-a ferit de cuvinte şi i-a jignit în ultimul hal pe cei care au aprins torţe.

"Avem alură de sălbatici. Unii dintre noi chiar suntem sălbatici. Mă mir cum de n-au oprit meciul, pentru că în Germania e nenorocire dacă vii cu torţe.

Domnule, e o obsesie… Să dai fum, ca să vină pe tine, să miroşi urât până îţi speli hainele. Ăştia sunt oameni bolnavi mintal. Celor care vin cu asemenea lucruri în tribună le lipsesc ţiglele de pe casă. Puteau să-i şi aresteze nemţii, dacă îi prindeau cu astea.

Unii sunt chiar sălbatici. Să ţii minte ce-ţi spun. Sau se cred teribilişti. Cred că dacă pot să facă o fumigenă de aia sau o pocnitoare, ei sunt şi deştepţi. Vai de mama lor, săracii… Nu au după ce bea apă. Un om serios nu vine cu fumigene în tribune", a spus Mitică Dragomir, conform Fanatik.

//i0.1616.ro/media/581/3142/38206/21640173/2/belgia-romania-euro-2024-22-06-2024-5.jpg

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri