Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă” Florin Manea aruncă bomba! Radu Drăguşin, OUT de la Tottenham? „Nu rămâne dacă nu joacă”
VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute VIDEO | Scandări xenofobe în tribună la Farul – Sepsi. Meciul a fost întrerupt mai multe minute
Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini Două finale pe aparate pentru junioarele tricolore, la CE de la Rimini
VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului VIDEO | Farul - Sepsi 0-4, în direct la Prima Sport 1! Matei profită de o gafă de cascadorii râsului
VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv VIDEO | CSO Voluntari - CSM Oradea 87-77. Ilfovenii împing semifinala Ligii Naţionale în meciul decisiv
Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV Trei oferte refuzate de Dani Coman! Clubul cu care se află în negocieri fostul preşedinte de la Hermannstadt | EXCLUSIV

Surpriză în Cupa României. CSA Steaua a fost eliminată de Popeşti Leordeni. ”Militarii” au ratat un penalty în prelungiri

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 22 sep 2020

CSA Steaua a părăsit surprinzător Cupa României, în turul II, după ce a pierdut pe teren propriu, cu scorul de 1-0, contra celor de la SC Popeşti Leordeni.

Unicul gol a fost marcat de Alexandru Mărgărit, în minutul 77. Pe final, formaţia ”militară” s-a năpustit în atac, dar defensiva ilfovenilor a rezistat cu stoicism, până în minutul 90, când un fundaş a făcut henţ.

Portarul Achiriloaie a fost eroul celor de la Popeşti Leordeni şi a salvat lovitura lui Remus Chipirliu, care s-a dus pe centrul porţii.